Partner: Logo KobietaXL.pl

Do incydentu doszło w środę wieczorem we wsi Mufumi w okręgu Buyanga w dystrykcie Bugweri. Starsza żona mężczyzny Hasifa Nakagolo, zaatakowała go gdy wrócił do domu od drugiej żony, a powinien ten czas spędzić z pierwszą.

Bashir Mukaire obecnie apeluje o pomoc gminną w celu zebrania pieniędzy na leczenie jego obrażeń. Obrażenia są tak duże, że miejscowy szpital nie radzi sobie z ich leczeniem.Mukaire'em opiekuje się teraz jego matka Lavisa Kagoya. Kagoya twierdzi, że to nie pierwszy raz, kiedy starsza żona Mukaire'a groziła przemocą. Powiedziała, że i ona była straszona przez ​​Nakagolo otruciem za to, że wyraziła zgodę, aby jej syn miał drugą żonę.

Pielęgniarka w klinice medycznej Grace Idudi, gdzie Mukaire był leczony, powiedziała, że ​​jest możliwe, że Mukaire może nigdy nie odzyskać normalnego funkcjonowania swoich genitaliów, ponieważ obrażenia, których doznał są bardzo ciężkie.

źródło https://nilepost.co.ug/2021/03/19/woman-chops-husbands-genitals-for-spending-her-turn-at-co-wifes-house/

 

A forty-year-old man in Bugweri district is nursing horrific injuries after his wife hacked off parts of his genitals...

Opublikowany przez NBS Television Piątek, 19 marca 2021

Tagi:

społeczeństwo ,  Uganda ,  ciekawostki , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót