Partner: Logo KobietaXL.pl

Jak podaje Daily Mail, chłopcy przez tydzień mieszkali ze zwłokami. Szkoła zaniepokoiła się tym, że nie przychodzą na zajęcia i wówczas policja dokonała makabrycznego odkrycia. Do tragedii doszło w USA w stanie Teksas.

Matkę chłopców, 71-letnią Connie Taylor, znaleziono martwą w domu. Prawdopodobnie zmarła na zawał serca. Taylor adoptowała chłopców raptem miesiąc wcześniej.

 

Chłopcy zostali znalezieni dopiero po wezwaniu policji do przeprowadzenia kontroli, ponieważ przez tydzień nie pojawili się w pobliskiej szkole podstawowej.

Policja powiedziała, że ​​chłopcy otworzyli drzwi funkcjonariuszom i powiedzieli im, że ich matka zemdlała, leży na podłodze i nie chce się obudzić.

Bracia powiedzieli też, że próbowali użyć telefonu komórkowego Taylor, aby wezwać pomoc, ale nie znali hasła, aby go odblokować.

Dodali, że nie znają swoich sąsiadów i bali się wyjść na zewnątrz.

Policja twierdzi, że chłopcy przez tydzień radzili sobie sami, jedząc jedzenie ze spiżarni i lodówki.

Władze twierdzą, że Taylor zmarła z przyczyn naturalnych i podejrzewają, że dostała zawału serca. Chłopcy trafili pod jurysdykcję opieki społecznej.

źródło https://www.dailymail.co.uk/news/article-8789803/Texas-brothers-aged-5-7-lived-mothers-corpse-WEEK.html?ito=social-facebook

 

Tagi:

społeczeństwo ,  smierć ,  Teksas , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz