Partner: Logo KobietaXL.pl

 

Nosicie rozmiar 40 i większy? macie problem z samoakceptacją? Nie lubicie swojego ciala?

Te warsztaty są dla Was! Koszt to zaledwie pokrycie ceny materiałów i wynajmu sali!

Psycholog Marta Kijanko pisze do Was!

Droga Kobieto, jeśli nosisz rozmiar XL i większy, zapraszam Cię do 8 tygodniowego programu autoterapii, którego celem jest samodzielna praca na rzecz rozwoju siebie i swojej kobiecości. Poznaj Siebie. Podejdź Bliżej.

Codziennie od poniedziałku do piątku, przez 40 dni, będziesz otrzymywać aktywność do wykonania. Czym jest aktywność? Zadaniem do samodzielnej realizacji, refleksją lub rozważaniem zawartym w pytaniu, zdjęciu czy opowieści, historią do dokończenia lub krótką inspiracją z literatury tematu.
Oznacza to 8 tygodni, a więc 2 miesiące samodzielnej pracy.
Zainteresowałaś się? Zaciekawiłaś?
Czytaj dalej.

czytaj wywiad z Martą Jak pokochać własne sadło?

:: CO I JAK? Program.

W pierwszej edycji programu wzięło udział 148 Wspaniałych Kobiet i dzięki ich wytężonej pracy, edycja druga odświeża formułę. Tym razem łączymy świat wirtualny z rzeczywistym, bo mimo postępów w rozwoju technologii, trzeba się nam spotykać i tworzyć wspierające kobiece kręgi.
Dlatego nowa FORMUŁA ON-OFF zakłada trzy sprawy:

1. SAMODZIELNOŚĆ online
Samodzielne wykonywanie zadań otrzymywanych drogą online.
Program składa się z 4 kroków, każdy po 9 dni i 1 dzień podsumowania.
4 (kroki) x 9+1 (dni pracy ze sobą + podsumowanie) = 40 dni treningu.

Krok I: Moje Ciało.
Krok II: Mój Umysł.
Krok III: Moje Emocje.
Krok IV: Moja Kobiecość.


2. SPOTKANIA offline. Warszawa i Kraków.
Intensywność programu sprawia, że motywacja do wykonywania zadań z czasem słabnie. Nauczone 1.edycją chcemy dbać o Twoje zaangażowanie w wykonywane zadania. Dlatego tym razem spotkamy się aż dwukrotnie i to w dwóch wspaniałych miastach.

Spotkanie I: Kraków 29 sierpnia 12:00 - 18:00
Spotkanie II: Warszawa 26 września 12:00 - 18:00


3. SUPER ON-OFF
Połączenie online i offline. Bo choćby nie wiem jak wspaniale ułożone zadania, potrzebne są dodatkowe bodźce do realizacji i dbanie o motywację. Oto one:

on-off I: Krąg Zaufania i Zmiany
Jest to dostęp do tajnej grupy, w której będą pojawiały się ekstrasy, dodatkowe zadania dla chętnych lub sprawy do przemyślenia, psychologiczne i badawcze spojrzenie na temat świata XL - wymiana artykułów, baza wiedzy.
To miejsce pytań i wzajemnego wsparcia Uczestniczek.

on-off II: Telefon Mocy
Jest to dyżur telefoniczny wyznaczony w tygodniach pracy.
Dla chętnych.

on-off III: Pistolet Motywacji
Jest to dodający mocy SMS oraz dodatkowe wizualne kopniaki na rzecz wykonywanych aktywności dostarczane w dni, kiedy nie ma zadań, a więc głównie w weekendy.
Dla chętnych.

on-off IV: Koło Ratunkowe
Jest to zadanie uzupełniające tę aktywność, która jest szczególnie trudna do wykonania.
Dla chętnych.:: PO CO? Co zyskasz?

- 40 dni intensywnej pracy własnej, autoterapeutycznej, autorozwojowej
- Widzenie i doświadczanie siebie w 4 obszarach: ciało, umysł, emocje, kobiecość
- Pakiet materiałów do pracy możliwy do wydrukowania
- 2 spotkania warsztatowe w Warszawie i Krakowie
- Uczestnictwo w grupie wsparcia i dostęp przez 2 miesiące do dodatkowych materiałów e-learnigowych
A nade wszystko:
- Będziesz współtworzyć Krąg Zaufania i Wsparcia
- Będziesz bliżej siebie, bliżej swojej kobiecości zawartej w ciele, emocjach i sercu
- Zaangażujesz się na rzecz zwiększenia samooceny poprzez pracę nad przekonaniami i emocjami – wzmacniającymi oraz blokującymi
- Zaangażujesz się na rzecz wzmocnienia pewności siebie i wyrażania siebie
- Pogłębisz kontakt z intuicją
I jeszcze:
- Dla chętnych - zdobędziesz wiedzę z zakresu jedzenioholizmu, emocji zajadania, kilogramów emocji oraz trafnego ich diagnozowania i rozczytywania u siebie, sprawdzisz jakim typem objadacza jesteś


:: SKĄD POMYSŁ?

Od ponad 10 lat spotykam kobiety, w różnych, rozmaitych rozmiarach od XL wyżej. Spotykamy się w salach warsztatowych, na treningach lub indywidualnych spotkaniach. I to co nas wszystkie łączy, to głód rozumienia siebie.
Sama noszę rozmiar 42/44. Dzisiaj. Wcześniej bywało różnie. Lubię moje ciało. Jest miękkie. I kształtne. Droga do rozumienia i widzenia siebie wiodła przez mordercze treningi, wizyty u dietetyków, lekarzy, doradców, własną terapię i różne rozmaite mniej lub bardziej udane rozwiązania. Odkąd pamiętam chudłam i tyłam na zmianę. I odkąd pamiętam jestem głodna. Głodna rozumienia siebie. Wierzę, że każdy kilogram kobiecego ciała to emocja. Każda waży. I każda jest ważna.
Proponuję Ci tę podróż, byś mogła być Bliżej Siebie. Rozumieć, odczuwać, zatrzymać się, zastanowić, polubić i objąć. Wiem również, że niekiedy nie możesz dotrzeć na moje warsztaty, dlatego zapraszam do tej formy spotkania.

WAŻNE.
Program zawiera ćwiczenia i aktywności z obszaru selfcoachingu, psychologii emocji i motywacji, psychologii twórczości oraz pracy z ciałem. Ćwiczenia służą wyłącznie do pracy własnej i samodzielnej.
To nie jest forma leczenia czy psychoterapii. wyjaśniam to szczegółowo w zasadach pracy, w tzw. wstępniaku. Jeśli chcesz otrzymać wstępniaka, zapisz się.


:: JAK SIĘ ZAPISAĆ I ILE TO KOSZTUJE?

Kontakt:
kobieta40iwieksza@gmail.com lub strona kobiety na FB
Cena:
69 pln za uczestnictwo w 2 miesięcznym programie i dostęp do aktywności + materiałów dla chętnych

Dużo? Mało? Sprawdź i daj znać.
Pierwsza edycja była bezpłatna i wiele Uczestniczek sugerowało, że to wpływało na ich motywację. A raczej jej brak. Cena zawiera komplet materiałów, materiałów dodatkowych i opłatę za salę podczas spotkań. Jest pomyślana tak, by nie zrujnować Ci portfela, a wesprzeć proces.

Podaj adres @, otrzymasz zasady pracy w Programie i zdecydujesz czy chcesz przez 8 tygodni na taką intensywną pracę własną.
Zgłoszenia zbieram do 8 sierpnia włącznie.
Startujemy 9 sierpnia z powitaniem, a pierwsze zadanie już 10 sierpnia.
Zapraszam.


:: OPINIE O PROGRAMIE:

„ Dziękuję Marto, za ten projekt. Uszyty jakby w sam raz na moją miarę kobiety 40 i trochę większej, która mieszka na wsi i ma utrudniony dostęp do jakichkolwiek warsztatów. Kobiety, która pragnie się rozwijać przez nawiązywanie kontaktu z sobą samą, swoją intuicją, ciałem, emocjami, własną kobiecością. Ten projekt to intensywna praca rozwojowa, dostarczył mi wielu wzruszeń, czasem poruszył do głębi, inspirował do spotkań z własną duszą, czymś sekretnym i tajemniczym co baaardzo jest mną. Niezwykle cenię czas poświęcony na zadania przysyłane przez Ciebie, Marto. Chcę kontynuować tę pracę, pochylając się tym razem nad tematami, które mi się pokazywały w trakcie, ale których nie chciałam dotknąć.
Dla mnie udział w tym projekcie było jak złapanie auto-stopu na drodze mojego rozwoju.
Dziękuję z całego serca.”
Monika

„1. NAJWAŻNIEJSZE DOŚWIADCZENIE dłuuuugie i owocne przemyślenia o sobie, celowości i spirytus movens.
2. ZASKAKUJĄCE I ODKRYWCZE – JA – brzmi dumnie!
3. CHCĘ PAMIĘTAĆ O tym że warto, kopać, odkrywać i odgrzebywać samą siebie bo JA jestem dla siebie najważniejszym człowiekiem, w końcu ze sobą spędzam najwięcej czasu.
4. OD DZISIAJ ZACZYNAM, bardziej od dzisiaj i już zawsze kontynuuję.
5. JESTEM tu i teraz i bardzo mi dobrze ze sobą.”
Katarzyna

„Wzięłam udział w Twoim wydarzeniu dla mojej przyjaciółki - nie chciała zgłosić się sama […]. I choć na początku myślałam, że to nie będzie dla mnie - było jak najmocniej. Bo jesteśmy kobietami i ten rozmiar, ten plus, nie jest tak istotny, bo... kobietą jestem niezależnie od rozmiaru jaki noszę, prawda? A brak akceptacji ciała, emocji i myśli może nas dopaść niezależnie od tego jaki numer spodni zakładam. Także dziękuję. Mocno. Za te myśli i obrazy, które krążą we mnie i jest mi z nimi dobrze. I mam nad czym myśleć.”
Anna

„Droga Marto,
bardzo Ci dziękuję za stworzenie tego projektu, cała pracę i serce jakie w nią włożyłaś. Ten projekt pojawił się w moim zyciu, w chwili, kiedy przeszłam już pewien kawałek mojej drogi do siebie. Jakieś 5-6lat temu wpisywałam w google zdania "co to znaczy kochać siebie", "co to znaczy szacunek do siebie samej" "co to znaczy stawiać granice" bo nie wiedziałam. Teraz wiem i praktykuję. Myślę, że Twój projekt byłby również pomocny dla mnie na tamtym etapie. Chociaż praca z min wyglądałaby zupełnie inaczej. Moje serce jest pełne wdzięczności za wszystko co mi ta praca przyniosła. Przesyłam Ci Marto te wszystkie ciepłe uczucia.”
MOnaMarta Kijanko – psycholożka z powołania i zamiłowania. Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej, Uniwersytet Wrocławski [Zarządzanie Zasobami Ludzkimi] oraz Akademię Pedagogiczną w Krakowie [Filozofia]. Ukończyłam szkolenie SFA [Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach]; szkolenie pracy z ciałem i arteterapii i wiele innych szkoleń, o których chętnie opowiem osobiście, jeśli zechcesz. Jestem też certyfikowanym trenerem i coachem.
Pracuję zgodnie ze standardami Kodeksu Etycznego Psychologa oraz ICF.
Pracuję z kobietami rozmiaru XL i więcej. Zawodowo moja droga wiedzie od korporacji i zarządzania, aż do dotknięcia obszarów terapeutycznych w nurcie Gestalt. Kocham moją pracę. Uczę się uważności i pracy z sercem każdego. Propaguję ideę heartfulness. Kocham dźwięk bębnów, dobrą kawę rano i podróże do Toskanii.

Tagi:

Marta Kijanko ,  psychologia ,  kobieta ,  rozmiar xl , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót