Partner: Logo KobietaXL.pl

1. Macie taki sam światopogląd i cele

Mówi się, że przeciwieństwa się przyciągają, ale w praktyce sprawdza się to bardzo rzadko. Tylko ludzie, którzy patrzą podobnie na świat, mają wspólny cel, mogą stworzyć harmonijny związek. I w grę wchodzi wiele rzeczy, od wyborów politycznych, religię po życiowe priorytety. Jeśli znacznie się różnicie, może być to przyczyna sporych konfliktów.


2. Szanujecie siebie i swoją prywatność

Jeśli wzajemnie się szanujecie, nie macie problemu z wydzieleniem „odrębnej strefy”, która każdy ma dla siebie. Zaborczy partner będzie miał kłopot z kobieta, która kocha wolność i odwrotnie. Szacunek i respektowanie granic, to jest klucz do sukcesu.


3. Lubicie robić wiele rzeczy wspólnie

Jeśli nic was nie łączy, żadne wspólne hobby, upodobania, będzie wam trudno zbudować związek. Oczywiście, każde z was ma prawo do swoich pasji, ale przynajmniej kilka musi być wspólnych.


 4. Ufacie sobie i umiecie wybaczyć

Związek budowany bez braku zaufania, raczej szybko umrze. Trzeba tez umieć wybaczać partnerowi. Nikt nie jest idealny, każdy czasami popada w gniew, albo ma niezbyt mądre pomysły.


5. Akceptujecie wady

Nikt z nas nie jest idealny, takich ludzi nie ma. Warto więc cenić partnera za jego zalety, ale zaakceptować wady. Robienie awantury przez lata, że on zostawia odkręcona pastę do zębów, albo nie potrafi naprawić kranu, jest zwyczajnie bez sensu.Tagi:

związek ,  miłość ,  para , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz
Reklama: