Partner: Logo KobietaXL.pl

Jest kilka wskazówek, które mogą okazać się bardzo przydatne. Zamiast skakać z kwiatka na kwiatek, lepiej spokojnie rozejrzeć się dokoła.

 

1. On już gdzieś jest i pewnie podobnie jak ty, szuka swojej wybranki. Miej tego świadomość. Ale nigdy się nie rozpoznacie, jeśli będziecie udawać ludzi, którymi naprawdę nie jesteście. Dlatego...

 

2. Bądź autentyczna

Jeśli naprawdę chcesz znaleźć kogoś, kto cię zrozumie, bądź taka jaką jesteś naprawdę. Nie nakładaj masek, nie pozuj, nie rób z siebie innej osoby. To tylko sprawi, że on ominie cię szerokim łukiem.

 

3. Słuchaj swojej intuicji

Nie dawaj się zwodzić pozorom. Jeśli twój wewnętrzny głos podpowiada ci, że coś jest nie tak, nie ciągnij takich związków. Twoja podświadomość nigdy się nie myli!

 

4. Wyciągnij wnioski z poprzednich związków

Jeśli już przeżyłaś kilka zawodów, masz za sobą rozstania, potraktuj je jako lekcję. Nie zamartwiaj się przeszłością, nie mów sobie, że nic nie jesteś warta. Zwyczajnie nie powielaj tych samych błędów.

 

5. Bądź cierpliwa

To nic, że jesteś jedynym singlem w całym towarzystwie. Widocznie tak ma być. Nie szukaj byle kogo na siłę, byle tyko był. Daj sobie czas. Być może właśnie ten czas jest i tobie do czegoś potrzebny.

 

6. Nie przegap tego momentu!

Z reguły swoje drugie połówki spotykamy w najmniej oczekiwanych miejscach. Zachowaj więc czujność, bo możesz go spotkać przypadkiem. Pamiętaj co powiedział Einstein – Przypadek to pan Bóg przechadzający się incognito!

 

Tagi:

związek ,  partner ,  miłość , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót