Partner: Logo KobietaXL.pl

1. Nieufność

Zaufanie jest niezbędne w każdym rodzaju relacji, ale przede wszystkim w związku. W momencie, gdy oboje zaczynacie nie ufać jedno drugiemu, przeglądać telefon komórkowy, nie wierzyć słowom swojego partnera, to oznaka, że koniec związku może być bardzo bliski.


2. Nie żyjecie jako para

Przestajecie snuć wspólne plany.  Każdy ma swoją rutynę, spotyka się ze swoimi przyjaciółmi i rodziną, podejmuje decyzje nie myśląc o drugim. Podsumowując, on nie zwraca uwagi na ciebie, ani ciebie na niego.


3. Twoje cele są zupełnie inne

Kiedy nadchodzi czas, kiedy każdy ma inne cele, inaczej postrzega życie i nie ma wspólnego planu życiowego, ważne jest, aby przemyśleć, czy warto kontynuować związek.4. Widzisz tylko wady swojego partnera

Innym znakiem, który może wskazywać na koniec związku, jest to, że widzisz wszystko, co robi twój partner życiowy, wyłącznie negatywnie. To, co na początku było zabawne i ci się podobało, teraz postrzegasz to jako coś nie do zniesienia. Co więcej, niektóre nawyki, na które nigdy nie zwracałaś uwagi, takie jak choćby nie opuszczanie  deski sedesowej, teraz bardzo ci przeszkadzają.


5. Nie prowadzicie już rozmów

Dialog należy już do przeszłości. Za każdym razem, gdy zaczynasz mówić o jakimkolwiek problemie, w efekcie dochodzi do kłótni i często obraźliwych słów.


6. Prawie nie uprawiacie seksu

Kiedy zbliża się koniec związku, seks jest coraz rzadszy, a często go wcale nie ma. Jeśli się pojawia, nie daje satysfakcji.


7. Nie ma miłości

Czy z twojej strony, czy z jego strony, nie ma już początkowej pasji i miłości. Dobrze, gdy istnieje  przyjacielskie uczucie, jakie można mieć dla członka rodziny lub przyjaciela, bo często jest to niechęć lub wrogość.8. Brak uwagi

Ponieważ nie ma już miłości, partnerzy nie zwracają uwagi na swoje potrzeby, zaczynają żyć w odrębnych światach.


9. Wzajemne obwinianie się za wszystko

Wzajemna niechęć narasta, w przypadku jakichkolwiek niepowodzeń, partnerzy przerzucają się wzajemną winą. Zrozumiałe jest, że zakończenie związku kosztuje. Oznacza to rozpoczęcie życia od nowa. Ale jeśli w twoim związku występują opisane symptomy i tak trudno powiedzieć, że żyjesz z kimś, a nie sama.

 
 

Tagi:

związek ,  toksyczny związek ,  rozstanie , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót