Reklama:

Urodziła się jako María Carolina Josefina Pacanins y Niño 8 stycznia 1939 roku w Caracas, w Wenezueli, jako córka pilota samolotów i pracownicy fabryki. Od roku 1980 mieszka w Nowym Jorku. W 1970 i 1980 roku ogłoszona najlepiej ubraną kobietą świata. Wśród jej klientek znajdują się Jacqueline Kennedy Onassis oraz Renee Zellweger.

W 1957 roku poślubiła Guillermo Behrens Tello. Z tego małżeństwa pochodzą dwie córki, Mercedes oraz Ana Luisa. Rozwiedli się w 1964 roku.

W 1968 roku w Caracas poślubiła Reinaldo Herrera Guevara, koordynatora kluczowych projektów Vanity Fair. Z tego małżeństwa urodziły się Carolina Adriana oraz Patricia Cristina.

Carolina Herrera jest właścicielką własnego domu mody, sygnowanego jej nazwiskiem. 

 

Co mówi o kobietach i życiu?

 

Największym błędem mężczyzny jest przekonanie, że skoro kobieta należy do niego, to jest niewidzialna dla innych.Prawdziwa kobieta nie jest zainteresowana posiadaniem wielu mężczyzn u swoich stóp. Ona jest zainteresowana tym jednym, który do niej dorasta.

 


Elegancja i styl nie mają nic wspólnego z pieniędzmi.Elegancja to nie tylko piękno, to także sposób myślenia, poruszania się.Nie chodzi o to co masz na sobie, ale o to w jaki sposób tego używasz.Jeśli coś ci się nie podoba to po prostu na to nie patrz.Najtrudniej jest zrobić coś prostego.Dla kobiet nie istnieje słowo „niemożliwe”. Niemożliwe to jest to, czego zdobycie zajmuje trochę więcej czasu.

 

Tagi:

kobietaxl,  Carolina Herrera,  kobieta, 

Loading...
Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Zostaw komentarz:


    Brak komentarzy
Powrót
Wyszukiwarka
Najnowsze
Reklama:
Loading...
Newsletter
zapisz