Partner: Logo KobietaXL.pl

Ponieważ dziś ostatni dzień 2016 roku, postanowiłam przypomnieć Wam teksty, które czytałyście najchętniej. Wiele z nich niesie za sobą konkretne przesłanie, a ponieważ tak się przyjęło że pod koniec roku robimy podsumowanie, tego co upływa i plany na następny, to może coś Was zainspiruje.

 

Przyznam szczerze, że sama lubię pisać o zmianach w życiu i szukać do tych tekstów inspirujących źródeł. Tak to już bowiem jest, że niby wszystko wiemy, niby wszystko jest proste, a często jedno przeczytane zdanie (wcale nie takie odkrywcze!), nagle zmienia nasz punkt widzenia. Jest jak iskra, która powoduje, że w mózgu zapalają się kolejne lampki i nagle doznajemy olśnienia. Ja tak miewam.

 

Z ostatnich badań wynika, że większość z nas robi postanowienia noworoczne. Wśród nich, jedno z ważniejszych – to przejście na dietę. O tym też dziś możecie poczytać, znajdziecie też najbardziej popularne diety.

 

No i rzecz jasna magia, czyli to w co ja wierzę głęboko. Wierzę,że są na świecie rzeczy, których nie da się dotknąć, ale mają wpływ na nasze życie. To sny, to nasza intuicja, to różne znaki, które warto umieć czytać. Nic nie dzieje się bez przyczyny i nic nie jest jednoznaczne. W tym też tkwi urok naszego życia. Dlatego poznacie dziś noworoczne rytuały z różnych stron świata, które gwarantują powodzenie w nadchodzącym roku.

 

Dziękuję, że jesteście ze mną, że czytacie KobietęXL. Życzę Wam, aby spełniały się Wasze marzenia.

 

Magdalena Gorostiza

 

 

Tagi:

babskim okiem ,  wokół magii ,  odchudzanie ,  życie , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót