Partner: Logo KobietaXL.pl

Możesz stosować setki diet, masz do dyspozycji dziesiątki poradników, w aptekach roi się od „cudownych pigułek”. A jednak nadal masz rozmiar znacznie powyżej 40 i wystrzałowe ciuchy są poza twoim zasięgiem.

Rozpaczliwie patrzysz w lustro, stajesz na wagę i pytasz Dlaczego??? Dlaczego nie mogę być szczupła?

 

Owszem, puszyste też może być seksi, możesz ładnie wyglądać i możesz siebie zaakceptować. Ale większość kobiet XL,z którymi rozmawiałam, mówi, że jednak wolałyby być jednak chude…

 

A przecież nasza sylwetka zależy wyłącznie od nas. Tylko w nielicznych przypadkach chorób czy zażywania leków tyjemy nawet niczego nie jedząc. W zdecydowanej większości zwyczajnie jemy za dużo i nie możemy przestać. Nienawidzimy tych fałd na brzuchu, tych ud z cellulitem, wiszących pelikanów. Obiecujemy sobie, że to się zmieni, że już od jutra, od poniedziałku, po świętach. I dalej jemy, jemy, jemy.

 

Temat rzeka. Zjadają nas emocje, niezałatwione sprawy z odległego dzieciństwa. Jedzenie daje ogromną przyjemność. W dodatku jaką prostą i zawsze w zasięgu ręki. To sprawia, że trudno jest się z nim rozstać. Tym bardziej rozstać na zawsze…

 

Na naszej stronie znajdziesz różne diety, które pozwolą ci łatwo schudnąć, o ile oczywiście wytrwasz. Każda jest dobra i każda zadziała. Jest tylko jeden problem. Nie wystarczy wytrzymać ten tydzień czy dwa stosując dietetyczne sztuczki. Musisz przestać jeść do końca życia, jeśli do końca życia chcesz pozostać szczupła.

Problem nadwagi i otyłości zatacza coraz szersze kręgi. W Polsce dotyka już 65 procent osób. Staje się coraz bardziej poważny, bo niestety ma wpływ na nasze zdrowie.

 

Decyzja należy do Ciebie i tylko wyłącznie do Ciebie. Może nadszedł czas by wreszcie ją podjąć? Zanim jednak to zrobisz, przeczytaj koniecznie Odchudzanie nie ma sensu.

 

Magdalena Gorostiza

 

 

Tagi:

babskim okiem ,  odchudzanie ,  dieta , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót