Partner: Logo KobietaXL.pl

Jestem na obozie pływackim dla kobiet. Kobiet zakręconych pływaniem, które regularnie uprawiają ten sport. Wiek od lat kilkunastu do 50 plus. Mieszkamy w akademiku AWF w Białej Podlaskiej. Warunki studenckie, na posiłki chodzimy do stołówki i stoimy w kolejce z młodymi sportowcami i dziećmi z obozu tenisowego. Czuję się trochę jak za młodych lat na letnich koloniach.

Pierwszy basen o 6.30. Przyznaję się bez bicia, że nie chodzę. Gramy od rana z przyjaciółką w tenisa. Potem znowu basen, kije, aerobik. Twarze bez makijażu, włosy w lekkim nieładzie. Nie ma szpanu, nie ma modnych ciuchów, nie ma takiej potrzeby. Życie obraca się wokół wysiłku fizycznego, poprawiania kondycji, swoich możliwości. To zupełnie inne życie niż zna je bardzo wiele kobiet.

Warto go skosztować. Zapomnieć o urodzie, o tym, jak się wygląda, czy nie rozmazało się oko. Kobiety, z którymi jestem są już tu po raz czwarty. Chce im się ćwiczyć nawroty, pływanie z rurką, siadać na dnie basenu, wyciskać siódme poty na wieczornych ćwiczeniach. Jak widać, świat się składa z bardzo różnych kobiet.

Magdalena Gorostiza

 

 

Tagi:

kobietaxl ,  życie , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót