Partner: Logo KobietaXL.pl

Zostawił żonę Teresę i adoptowaną kilka miesięcy wcześniej córeczkę. W 2006 roku zmarła z powodu wady serca 2 letnia Lara – rodzona córka Roberta i Teresy. Bramkarz nie umiał pogodzić się ze stratą. Napisał wiersz dla żony i odszedł.

23 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją. To choroba, która stała się plagą XXI wieku. Nie ma przed nią ucieczki, wybiera kogo chce. Nie pomaga sława, uroda, pieniądze. Do depresji przyznała się jakiś czas temu Justyna Kowalczyk.

Nieleczona depresja potrafi zabić. Nie tylko chorego, również jego bliskich. Dlatego nie lekceważmy jej symptomów, bo zlekceważona potrafi zaatakować w dwójnasób. Wyciągajmy pomocną dłoń do bliskich dotkniętych tą chorobą, nie odsuwajmy się, nie zostawiajmy samych. Nie jest im lekko i niczego nie udają. A potrzebują zrozumienia i drugiego człowieka obok siebie. Zapraszam do lektury: Kiedy życie traci sens i wywiadu z prof. Haliną Marmurowską – Michałowską, psychiatrą, specjalizującą się w leczeniu depresji – Nie bójmy się psychiatry!

 

Magdalena Gorostiza

Tagi:

babskim okiem ,  depresja , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót