Partner: Logo KobietaXL.pl

Ponieważ przez ponad ćwierć wieku pracuję jako dziennikarka, i kocham ten zawód, chcę go nadal wykonywać. Pracowałam w papierowej gazecie, w „normalnej” telewizji i w telewizji internetowej łączącej w sobie cechy obu powyższych. Postanowiłam więc, że zamiast rwać włosy z głowy z powodu wylądowania na bruku, otworzę własny portal.

A jako, że zanim zostałam dziennikarką, to najpierw urodziłam się kobietą, uznałam, że najlepszy będzie portal stworzony właśnie z myślą o kobietach. Chciałbym bardzo aby to, co będzie publikowane, inspirowało Was do działania, dawało do myślenia, a może – kto wie? - pozwoli Wam zmienić swoje życie. Ja też zapewne nie otworzyłabym portalu, gdybym na swojej drodze nie spotkała Tanny Jakubowicz Mount – przeczytajcie koniecznie wywiad, na wyjazd na warsztaty do której zachęciła mnie inna kobieta – moja własna córka Dagny. Gdyby nie jeszcze inna kobieta, również moja córka Magda, nie spotkałabym Julity Wójtowicz, bohaterki mojego reportażu. I właśnie kontakt z Julitą dodał mi skrzydeł i pozwolił utwierdzić się w przekonaniu, że zawsze jest czas na pozytywne zmiany. Jak więc same widzicie, kilka kobiet razem wziętych sprawiło, że oddaje w wasze ręce zupełnie nowy portal. Bardzo też dziękuję Ewie Urban z Sulimo, dzięki której strona wygląda, jak wygląda oraz Piotrowi Nakoniecznemu, mężowi mojej przyjaciółki, który stworzył to niesamowite logo.

Ponieważ portal jest zarejestrowany w sądzie, musi mieć naczelnego i wydawcę, a żeby było co czytać, dziennikarza piszącego teksty. Jestem więc we wszystkich tych trzech osobach, z czego najbardziej mnie cieszy ta ostatnia funkcja. Bo tak naprawdę moją pasją jest odkrywanie nowych ludzi i pisanie o nich. Mam nadzieję, że portal się rozwinie i z czasem dołączą do mnie i inni piszący. Zapraszam Was wszystkich do współpracy, piszcie co Wam w duszy gra, komentujcie, dzwońcie, wysyłajcie maile. Mile widziani są również mężczyźni. Bo jeśli chcą wiedzieć, co w kobiecej duszy gra, powinni odwiedzać Kobietę XL. To XL na końcu o rozmiarach ciała akurat nie świadczy. Wiem, że są kobiety małostkowe, są kobiety zawistne, kobiety z natury niedobre. Ale głęboko wierzę, że więcej jest tych o ogromnych sercach i wielkich potencjałach. Część z nich boi się jednak iść za swoim wewnętrznym głosem, boi się swoich marzeń i często nie wierzą w to, że są cokolwiek warte. Chciałabym, że portal pomógł im zrozumieć siebie, ułatwił podjęcie czasem trudnej decyzji. I jeśli pomoże chociaż jednej kobiecie, będzie to mój ogromny, osobisty sukces.

Magdalena Gorostiza

Tagi:

babskim okiem ,  kobieta ,  kobietaxl , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót