Ma sześcioro dzieci w wieku od 10 lat do blisko dwumiesięcznych bliźniaków i ponad 1,8 milionów odsłon filmu z ich porodu na YouTube. To czyni Estefanię Uruzu najchętniej oglądaną rodzącą kobietą w Hiszpanii.

Bliźnięta chciała urodzić w domu, niestety, nie udało się i w końcu trafiła do szpitala.

 

Znana jest jako Verdeliss, bo takie ma konto i miłośniczki od nastolatek po panie w starszym wieku. Pokazuje swoją rodzinę normalne chwile z jej życia, pierwsza kąpiel dziecka, a nawet moment, kiedy dowiedziała się, że jest w ciąży.

 

Ma 460 000 subskrybentów na YouTube, 161 000 fanów na Facebooku i 78 000 na Instagramie. Filmuje się z dziećmi i swoim mężem Aritzem, który jest adwokatem. Verdeliss zarabia na swoich filach, ale nie traktuje tego jako pracy lecz hobby. Jej wszystkie filmy miały już ponad 116 milionów odsłon.

 

Oprócz tworzenia albumu rodzinnego, młoda matka mówi o ciąży, o wychowywaniu dzieci, o swoich rozterkach. Uważa, że widocznie jest to kobietom potrzebne, skoro tak chętnie zaglądają do jej filmów.

 

Kiedy niektórzy krytykują ją, że naraża swoje dzieci na brak prywatności, ona odpiera zarzuty, że pokazuje to, co normalnie można zobaczyć w supermarkecie albo w parku.

 

źródło El Pais

Tagi:

poród,  kobieta,  Verdeliss,  bliźnięta, 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót