Podobne artykuły:

- Selfie na jadącym pociągu


W marcu 2014 r 21-letni mężczyzna zmarł w Jaen, w Hiszpanii od porażenia prądem, gdy wspiął się na pociąg, by zrobić sobie zdjęcie

- Otero Aguilar


Według źródeł, 21-letni Otero Aguilar miał obsesję na punkcie selfies zamieszczał je na Facebooku. Nieustannie fotografowanie siebie z alkoholem, w samochodach lub w pobliżu samochodów i z bronią w ręku. Podczas jednej z „sesji zdjęciowych” pistolet niechcący wypalił i Otero zginął na miejscu.

- Izabela Fracchiolla


Isabella Fracchiolla była na wycieczce szkolnej we Włoszech, aby odwiedzić wybrzeże w Taranto. Podczas wspinaczki na skały dziewczyna chciała wejść na barierkę, by zrobić selfie. Spadła i choć natychmiast wezwano pomoc, zmarła.

- Karen Hernández


Karen Hernández, zaledwie trzynastolatka, chciała selfie na brzegu rzeki w Tunal El w Meksyku. Ustawiając się do zdjęcia wpadła do rzeki, w której są bardzo silne prądy.

 

- Xenia Ignatyeva


17-letnia Xenia Ignatyeva próbowała swoich umiejętności z niedawno kupiona kamerą. Chciała zrobić zdjęcie mostu kolejowego. Niestety, chwyciła za przewody elektryczne o mocy 1500 woltów, upadła i zmarła.

 

- Gary Slok i Petra Langeveld


W dniu 17 lipca 2014 Boeing 777 lecący nad Ukrainą został zestrzelony przez pocisk.
Lot MH17 l z Amsterdamu do Kuala Lumpur pamiętamy wszyscy. Zginęło blisko 300 osób. To selfie Gary i Petra zrobili sobie na chwilę przed startem.

 

- Courtney Sanford


Courtney Sanford, 32-letnia kobieta z Północnej Karoliny,nie mogła się doczekać, by wrzucić swoje selfie na Facebooka. Robiła je podczas jazdy samochodem, doszło do wypadku, kobieta zmarła.

 

- Jadiel


Ramon Gonzalez były raper z Puerto Rico, który śpiewał muzykę Reggaeton pod pseudonimem Jadiel. wydał wiele hitów ; Fashion Girl , Sol y Arena. Ostatnie selfie zrobił przed jazdą motocyklem Zaledwie kilka chwil później stracił nad nim panowanie. Zmarł w maju 2014 r Strong Memorial Hospital.- Jenni Rivera


Jenni Rivera była wokalistką, która zdobyła wiele nagród, miała własną telewizję, a w niej
reality show, zwany Jenni Rivera Presents: Chiquis & Raq-C, w którym robiła sobie promocję. Ostatnie selfie zrobiła wsiadając do samolotu. Wkrótce po starcie doszło do katastrofy, w której zginęła ona i pięciu pasażerów oraz piloci.

screen youtube

 

 

Tagi:

ciekawostki,  selfie,  wypadki, 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Podobne artykuły:

Powrót