Reklama:
Reklama:

Sprawą cudownego specyfiku zajęla się TTV. Cudowny, szeroko reklamowany środek na odchudzanie rekomendował w reklamach rzekomy specjalista z Toronto. Okazało sie, że jest to zwykły statysta. Dołączone do preparatu certyfikaty są podrobione, a zapowiadany zwrot pieniędzy niemożliwy. Prokuratura podejrzewa, że właściciel firmy oferującej preparat - Piotr K. ma kilka innych podobnych biznesów.

Vita Slim był szeroko reklamowany w telewizji. Ile osób kupiło ten cudowny lek, który miał w miesiąc odchudzać o kilkanascie kilogramów? Nie wiadomo, ale do prokuratury Warszawa Mokotów (bo tam należy kierować pisma) wpłynęło już kilkaset zawiadomień.

         Czytaj o tym, dlaczego wierzymy reklamom!

O tym, jak oszukiwano ludzi chcących kupić preparat możecie posłuchać w tej rozmowie:

Osoby, które również zostały oszukane mogą zgłaszać się bezpośrednio do prokuratury. Więcej informacji znajdziecie też na fanpagach:

Vita Slim - jak szybko stracić 96 zł

Piotr Kaszubski cała prawda

A tu możecie zobaczyć film na temat Piotra Z.

 

Tagi:

odchudzanie,  Vita Slim,  prokuratura,  afera,  Piotr Z, 

Loading...

Podobne artykuły:

Zostaw komentarz:

  • Komentarz od: ~4wnXUx ptxdjtmsxfpm, [url=http://coewetlowcya.com/]coewetlowcya[/url], [link=http://hukerxxcshih.com/]hukerxxcshih[/link], http://wdfvdmiuedoy.com/   zgłoś nadużycie  

    4wnXUx ptxdjtmsxfpm, [url=http://coewetlowcya.com/]coewetlowcya[/url], [link=http://hukerxxcshih.com/]hukerxxcshih[/link], http://wdfvdmiuedoy.com/

Powrót
Reklama:
Wyszukiwarka
Najnowsze
Reklama:
Newsletter
zapisz
Reklama:
Reklama:
Loading...