W dniu 18 marca 2008 roku dwuletni chłopiec został pobity na śmierć w Texasie. Jego ciotka, Mayra Rosales, która z nim wtedy była, została oskarżona o morderstwo.
Mayra ważyła prawie 500 kg, była praktycznie unieruchomiona. Czy mogła popełnić tę zbrodnię?

 

Ale wątek morderstwa to tylko jeden aspekt tej niesamowitej historii, która opowiada o życiu ważącej 500 kg Mayry. O jej upokorzeniach, o niemożności chodzenia i wreszcie o próbach wyjścia z sytuacji.

 

- Ona jest więźniem swojego ciała – mówi lekarka Mayry. Sama Mayra nawet nie może jechać do sądu na sprawę, bo nie ma jej jak tam zawieźć i usadzić. Aby zawieźć ją do szpitala, potrzeba 15 mężczyzn, którzy ją wsadzą do samochodu.

W domu opiekuje się nią jej mąż Bernie – myje, podstawia wiadro na nieczystości, karmi. Myra zjada 80 tysięcy kalorii dziennie, gdy normalny człowiek około 2 tysięcy!

Myra twierdzi, że zaczęła kompulsywnie jeść, kiedy ojciec zaczął zdradzać jej matkę. Otyła jest również jej siostra.

 

Amerykańskie media szalały z powodu Mayry i niemożności postawienia jej przed sądem. Ale po dwóch latach od zabójstwa, sytuacja odwróciła się o 180 stopni. Jak – nie będziemy zdradzać, bo warto znaleźć czas na obejrzenie tego niesamowitego dokumentu.

 

Co dziś dzieje się z Mayrą? - zajrzyjcie na jej profil na Facebooku. Ale dopiero po obejrzeniu filmu

Tagi:

otyłość,  Mayra Rosales,  morderstwo,  pół tony wagi, 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.
Sprawdź niesamowite filmy:


Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót