Reklama:
blocker

Najszybciej odchudza monodieta truskawkowa, ale można ja stosować zaledwie trzy dni. Jemy wówczas pięć razy dziennie truskawki, po około 400 gram. zagwarantowany efekt – kilogram dziennie.

 

 

Inna dieta, to dieta mieszana. Truskawki i inne owoce łączymy podczas pięciu posiłków – około 300 gram truskawek i 200 innych owoców – pomarańczy czy bananów. Ta dieta doskonale odchudza i oczyszcza organizm, ale podobnie jak dieta monotruskawokowa może być stosowana kilka dni. Wskazana jest dla osób cierpiących na zaparcia.

 

Optymalna dieta to połączenie truskawek z innymi pokarmami. Tę możemy stosować już dłużej i oczekiwać efektu około 5 kilogramów tygodniowo.

 

Śniadanie: 400 gram truskawek, mleko owsiane lub chudy jogurt.

 

2 śniadanie: 350 gram truskawek

 

Obiad: Gulasz warzywny lub zupa jarzynowa bez tłuszczu, filet z piersi kurczaka lub ryby, 300 gram truskawek.

 

Podwieczorek: 350 gram truskawek.

 

Kolacja: 450 gram truskawek, chudy jogurt.

 

Diety oparte na truskawkach doskonale oczyszczają organizm i odmładzają skórę. Truskawki są bogate w błonnik, wspomagają trawienie, obniżają poziom cholesterolu, mają dużo przeciwutleniaczy i witaminy C., B6, K oraz żelaza, manganu, magnezu i miedzi. Są doskonałe dla osób chorych na serce. Nie powinny ich jednak spożywać osoby cierpiące z powodu kamieni nerkowych, zapalenia jelita grubego czy chorób jelit.

 

Pamiętajcie też, że jeśli cierpicie na przewlekłe choroby, każda dieta powinna być skonsultowana z lekarzem. Nawet jeśli schudniecie po diecie powrót do starych nawyków spowoduje efekt jo-jo!

Zapisz

Tagi:

odchudzanie,  dieta,  otyłość,  dieta truskawkowa,  truskawki, 

Loading...
Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Zostaw komentarz:


    Brak komentarzy
Powrót
Wyszukiwarka
Najnowsze
Newsletter
zapisz
Reklama:
Loading...