Reklama:

Ta dieta należy do monotonnych i nie wolno jej stosować dłużej niż 2 tygodnie. Przed zastosowaniem należy się skonsultować ze swoim lekarzem w przypadku jakichkolwiek chorób.

 

Główne zalecenie to 3 posiłki dziennie, przy czym śniadania i kolacje są zawsze takie same – herbata lub kawa bez cukru, 2 jajka na twardo, 100 gram sera i 100 gram soku ze świeżych pomarańczy.

 

Obiady – w czwartki i soboty jest to tylko jeden wybrany owoc, w poniedziałki do owocu dołączamy 2 kromki czarnego chleba.

 

We wtorki, środy, piątki i niedziele możemy na obiad zjeść 2 gotowane jajka na twardo, sałatę zieloną z pomidorami i kawałek mięsa chudego, smażonego bez tłuszczu.

 

Codziennie wykonujemy 30 minutowe ćwiczenia.

źródło http://www.wapa.pe/salud/2015-05-19-dieta-del-huevo-baja-de-peso-en-siete-dias

 

Pamiętacie, każda drastyczna dieta, która nawet pomoże zrzucić niechciane kilogramy obróci się przeciwko wam, jeśli wrócicie do starego trybu odżywiania! Będzie efekt jo-jo i przytyjecie nawet więcej. Taka dieta może być początkiem drogi do zmiany starych nawyków!

 

Tagi:

odchudzanie,  dieta,  dieta jajka na twardo,  jajko, 

Zostaw komentarz:


  • Komentarz od: ~Klara   zgłoś nadużycie  

    Słaba dieta... Nie można ograniczać się jedynie do jajek. Według mnie znacznie lepsza jest racjonalna i zbilansowana dieta. Przecież trzeba zadbać o to, aby organizm był zaopatrzony w węglowodany, tłuszcze i białka. Ponadto codziennie staram się zrobić trening, który wyznaczył mi trener personalny. Dodatkowo stosuję iqgreen, bo podkręca metabolizm i znacznie zwiększa efektywność spalania tkanki tłuszczowej. Jestem na półmetku do osiągnięcia swojego celu.

  • Komentarz od: ~milva   zgłoś nadużycie  

    Bardzo chora dieta, wyniszczenie organizmu + jeszcze efekt jojo potem musi byc niezły.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Najnowsze
Newsletter
zapisz
Reklama:
Loading...