Reklama:
Reklama:

Każdy sen powstaje przecież w naszej głowie i nie bierze się znikąd. Jeśli pojawiają się w nim martwi, którzy ożywają, albo żywi, którzy umierają, to znaczy, że nasza podświadomość ma dla nas ważne informacje. Nie lekceważmy ich – czytaj Wejdź swój sen.

 

Co więc oznaczają martwi w naszych snach? Odpowiedzi szukałam na kabalistycznych stronach, które zajmują się profesjonalnym tłumaczeniem naszych nocnych wypraw w nieznane rejony mózgu.

 

Wiadomo, że śmierć jako taka jest zawsze przygnębiająca jeśli dotyczy kogoś bliskiego. Wiadomo też, że pojawienie się zmarłej osoby w naszym śnie jest dużym przeżyciem. Jeszcze większym potrafi być śmierć we śnie osoby, która jeszcze żyje. Po co nam takie sny? Co oznaczają?

 

 

Najczęściej sny o zmarłych są dla nas ostrzeżeniem, czasami dostajemy zalecenia, aby przeanalizować sytuację, w której się znajdujemy.

 

Jeśli śni nam się zmarły, który w naszym śnie żyje, powinniśmy posłuchać tego, co ma nam do powiedzenia. Może ostrzega nas przed czymś, a może chce wyjaśnić sprawy, które nie zostały wyjaśnione jeszcze za jego życia? Ważne jest odczucie z jakim się budzimy. Czy sen był dobry? Zmarły nie budził negatywnych odczuć? Czy wręcz przeciwnie, miał żal, pretensje? Były z nim konfliktowe sytuacje? To może oznaczać, że nie zdążyliśmy zanim odszedł wyjaśnić rożnych spraw i one teraz do nas wracają.

 

Jeśli śni nam się, że żyjąca osoba umiera, oznacza to, że jesteśmy w sytuacji zagrożenia, że musimy mieć oczy szeroko otwarte, bo stoimy przed katastrofą – uczuciowa, finansową, itp. Jest to ostrzeżenie, że musimy zachować ostrożność, aby nie dopuścić do nieszczęścia.

 

Jeśli we śnie umiera któreś z żyjących jeszcze rodziców to wyjątkowo zły dla nas znak.

Jeśli we śnie rodzice są umierający, to znak, że musisz zacząć spędzać z nimi więcej czasu, bo może być za późno.

Jeśli zmarły rodzic pojawia się w naszym śnie jako żywy to dobry omen. Oznaka, że będzie coś radosnego, czekają nas dobre wieści.

 

Jeśli śnią ci się martwe nieznane osoby to oznacza, że są wokół ciebie fałszywi ludzie i idziesz złą drogą. Że ulegasz złym wpływom, musisz uważać na pieniądze.

 

Jeśli śni ci się ktoś bliski, kto niedawno umarł może to też oznaczać, że jeszcze nie przeżyłaś żałoby i dopiero uczysz się żyć bez tej osoby.

 

Co o snach ze zmarłymi mówią żydowscy kabaliści – czytaj Śnią ci się zmarli?

 

 żródło http://www.tusignificadodelossuenos.com/que-significa-sonar-con-muertos/

loading...
Reklama:

Podobne artykuły:

Tagi:

marzenia senne,  sen,  zmarli,  noc,  jak czytać sny,  kabała,  Żydzi, 

Zostaw komentarz:

 • Komentarz od: ~wiola   zgłoś nadużycie  

  snila mi sie zmarla mama ze zmarlym bratem w domu w ktorym ja tez chcialam zamieszkac byli zadowoleni

 • Komentarz od: ~Klaudia   zgłoś nadużycie  

  Śnił mi się sąsiad moich dziadków który zmarł kilka lat temu(powiesił się) lecz we śnie też umarł miał wypadek na motorze i miał popalone ciało lecz gdy wróciłam do domu dziadków słyszałam jak za mną idzie więc szybko zamknęłam drzwi do domu. Dziadek mu otworzył ja oburzona co on robi a dziadek mi mówi że będzie u nas pracował i po chwili już ten żywy trup był w smokingu nadal spalona zweglona twarzą stał w pokoju zapytałam kim jesteś wypowiedział jakieś imię na K którego nie pamietam. Po południu dowiedziałam się że mój dziadek który we śnie otworzył mi drzwi nie żyje...

 • Komentarz od: ~Kamila   zgłoszono nadużycie  

  jeżeli macie problem z tłumaczeniem polecam sennik online, ale taki, który pasuje do waszego profilu psychologicznego

Rozwiń wszystkie komentarze
 • Komentarz od: ~Edyta   zgłoś nadużycie  

  Śniło mi się że ciocia która zmarła zaprasza mnie do siebie do domu była młoda i wesoła w tym śnie też nie miała kluczy drzwi były otwarte. Co to ma znaczyć za sen?

Powrót