Reklama:
Reklama:

Podobne artykuły:

Podczas spotkania wszystkie zgromadzone w restauracji panie mogły dowiedzieć się jak dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Organizatorzy przewidzieli tego wieczoru mnóstwo atrakcji. 

- W Locomotivie Międzynarodowy Dzień Sekretarki i Asystentki jest obchodzony po raz piąty. Zorganizowaliśmy to wydarzenie dla wszystkich pań. Nie trzeba być sekretarką czy asystentką w życiu zawodowym, bo tak naprawdę każda kobieta mająca dom, pracę jest w określonych sytuacjach i asystentką i sekretarką - swojego męża, dzieci. To nasza jubileuszowa edycja, przez 4 lata chciałam pokazać paniom, że można się zmienić, obudzić się na wiosnę. - mówi Dorota Bęczkowska, kierownik sprzedaży i marketingu Locomotiva.

 

 

 

 

Spotkanie było również doskonałym momentem, aby zaprezentować gościom finał akcji "Obudź się na wiosnę" czyli pokaz metamorfoz jakie przeszły wybrane uczestniczki. Wśród finalistek znalazły się panie w wieku trzydziestu, czterdziestu i pięćdziesięciu lat.

- W życiu każdej kobiety przychodzi taki czas, w którym potrzebuje zmiany. Zobaczyłam informację o metamorfozach i pomyślałam, że może warto byłoby spróbować, albo się uda, albo nie. I udało się - jestem bardzo szczęśliwa i dziękuję jeszcze raz wszystkim za pomoc i wsparcie. - Izabela Gumiela

- To był spontan. Zobaczyłam event na Facebooku, wysłałam zgłoszenie, ale zapomniałam o tym... Pamiętam że rozmawiałam z mężem i mówiłam mu, że chciałabym coś zrobić z włosami, pójść do fryzjera, ale mieliśmy tyle wydatków, że zrezygnowałam z tego pomysłu i nagle dowiedziałam się, że zostałam wybrana. To jest niesamowite uczucie kiedy inni o ciebie dbają, a ty nie musisz przez chwilę dbać o kogoś innego - dzieci, rodzinę - nie do opisania! Super! - mówi Małgorzata Baron.

- Mnie zainspirowała wiosna. To było bardzo spontaniczne - wysłałam zgłoszenie i po jakimś czasie okazało się, że jestem zaproszona. Można było się zrelaksować, wszyscy byli dla nas niezwykle mili, uśmiechnięci - atmosfera, która panowała podczas programu była bardzo rodzinna. Tylko moment wyjścia przed tutaj zgromadzonymi paniami był stresujący. - wspomina Katarzyna Kędzierewska. 

 

 

 

 

Tego wieczoru panie mogły skorzystać z porad wizażystki, fryzjera, brafitterki czy stylistki. Nie zabrakło również informacji z branży medycyny estetycznej i kosmetycznej, a także rozmów o najnowszych trendach. Był pokaz mody Marzeny Efir, nowosci kosmetyczne Slim Line

Jubileuszowa V edycja z okazji Międzynarodowego Dnia Sekretarki i Asystentki była idealnym momentem do zapytania gości jaka powinna być ta idealna sekretarka lub asystentka. 


- Pewnie nie ma idealnej sekretarki czy asystentki, ale my możemy pracować nad tym, aby wyglądała idealnie, bo jest w pewnym sensie osobą publiczną i reprezentuje firmę, w której pracuje. Wygląd jest bardzo ważny, ale panie popełniają błędy np. za duży obwód i za mała miseczka, wtedy zapięcie jest na karku, a piersi na brzuchu. Pani sekretarka nie może również nosić biustonosza, który się rzuca w oczy i warto pamiętać, że pod białą bluzkę nie nosimy białych biustonoszy, a cieliste. - mówiła Renata Skoczylas, Bardotka- brafitting.

Beata Kołtun, Centrum Nowoczesnej Kosmetyki Slim Line:  Idealna asystentka czy sekretarka powinna być uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do świata, poukładana i uporządkowana. Dobry wygląd to podstawa - ona reprezentuje firmę więc powinna być zadbana, elegancko ubrana i schludna. 

Anna Smoleńska -Wieczorkiewicz, pracownia florystyczna Passja-Flora:  Asystentka powinna być kulturalna, zadbana, elegancka z klasą, wygląd jest równie ważny co kultura, obycie i umiejętność zachowania się w każdej sytuacji.

Na etapie poszukiwań asystentki jest również projektantka Marzena Efir - Prowadzę rozmowy z paniami, które starają się o posadę mojej menadżerki. Moim zdaniem powinna być pasjonatką tego co robi, bo to jest najważniejsze bez względu na wykonywany zawód. Jeśli chodzi o dress code to moje projekty są czasami szalone, zresztą sama się w nie ubieram i chciałabym żeby moja menadżerka ubierała się w to, w czym czuje się najlepiej. KKR

Zdjęcia Dorota Sitkowska

Tagi:

Locomotiva,  sekretarka,  asystentka,  Marzena Efir,  Beata Kołtun,  dzień Sekretarki i Asystentki, 

Reklama:
Loading...

Podobne artykuły:

Zostaw komentarz:

  • Komentarz od: ~Phyllisned   zgłoś nadużycie  

    wh0cd738307 viagra price

  • Komentarz od: ~Phyllisned   zgłoś nadużycie  

    wh0cd738307 retin a microgel cheap propecia no prescription kamagra online site here wellbutrin hydrochlorothiazide advair hfa

  • Komentarz od: ~seo   zgłoś nadużycie  

    Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo http://www.SEORankingLinks.com/

Powrót
Reklama:

Reklama:
Wyszukiwarka
Reklama:
Najnowsze
Reklama:
Reklama:
Newsletter
zapisz
Reklama:
Loading...