Reklama:
Reklama:

Spotkanie w ramach Master Class odbędzie sie 14 października w Laskach, w domu Krzysztofa Zanussiego.

Master Class® to płaszczyzna wymiany wiedzy i doświadczeń przedstawicieli biznesu, psychologów, osobowości ze świata kultury, nauki czy sportu. Efektem spotkań jest inspiracja do rozwoju w roli lidera, możliwość wykorzystania skutecznych sposobów rozwiązywania przywódczych dylematów, głębsze poznanie i zrozumienie własnego potencjału.

Nie sądzimy, że potrzebujesz porad w stylu: „5 najskuteczniejszych sposobów zmotywowania pracownika”, ani „10 największych sekretów sukcesu w biznesie” - mówią organizatorzy - Uznajemy, że jesteś samodzielnie myślącym profesjonalistą i jedynie czego potrzebujesz to natchnienia i wzorów, a nie gotowych recept, które sprawdziły się kilku osobom w kilku konkretnych sytuacjach po drugiej stronie globu.

Stąd pomysł na spotkania z tymi, którzy osiagnęłi sukces. Bo zdaniem oraganizatorów:

SUKCES ZALEŻY OD INTELEKTU ALE BARDZIEJ OD EMOCJI. LUDZIE SKUTECZNI ZADAJĄ LEPSZE PYTANIA I OTRZYMUJĄ LEPSZE ODPOWIEDZI.

Pytania stanowią początek procesu o wielkiej sile. Zadawanie pytań podających w wątpliwość nasze ograniczenia, burzy wszelkie mury – w biznesie, w stosunkach między ludźmi i między narodami. Postęp całej ludzkości poprzedzają dobrze postawione pytania.

Firmy odnoszą sukcesy, kiedy ludzie podejmujący w nich decyzje, zadają sobie właściwe pytania dotyczące rynku, strategii finansowej lub linii produktów.

Współcześni liderzy, by skutecznie zarządzać ludźmi i emocjami, muszą stać się praktycznymi psychologami.

Spotkania Master Class opieramy na tzw. wielkiej trójce: entuzjazm i wiara, wiedza i doświadczenie, energia z aktywności fizycznej.

Tematem sesji, która odbędzie sie 14 października ma byc właśnie skuteczność. Jaki jest szczegółowy program, jak się zapisać, ile to kosztuje - znajdziecie na stronach Master Class

Zniżka 25 procent na hasło KobietaXL !

Rezerwacje (w zgłoszeniu należy podać ilość osób):

e: rezerwacje@ctn.org.pl

t: (22) 425 11 66 m: 531 966 027

Tagi:

startupwoman,  praca,  kariera,  biznes,  master class, 

loading...
Reklama:

Podobne artykuły:

Zostaw komentarz:

    Brak komentarzy
Powrót
Reklama:
Wyszukiwarka
Reklama:
Najnowsze
Reklama:
Reklama:
Newsletter
zapisz
Reklama:
Reklama:
Reklama: