Reklama:
Reklama:

1. KABARETKI. 

W miejscu pracy powinnaś unikać i kabaretek i koronki, to co sprawdza się w sypialni niestety nie wygląda z klasą w biurze. 

2. BŁYSZCZĄCA BIŻUTERIA.

Schowaj ją do szuflady i poczekaj do następnego Sylwestra. Błyszczące cyrkonie mogą sugerować, że nie marzysz o niczym innym, jak tylko już za chwilę wyruszyć z przyjaciółkami na szaloną imprezę. Delikatna biżuteria tak. Błyszcząca kolia - zdecydowanie nie.

3. KOKARDKI DO WŁOSÓW.

Skoro masz pracę to jesteś już dużą dziewczynką i wszelkie kokardki, cukierki czy koraliki we włosach oddaj młodszej siostrze. Najwyższa pora! Chyba nie chcesz żeby wszyscy mężczyźni w pracy mieli cię za słodziutką dzidzię-piernik...

4. BRZĘCZĄCE BRANSOLETKI.

Po pierwsze i najważniejsze - rozpraszają uwagę twoją i twoich współpracowników. Po całym dniu pracy uderzające o siebie bransoletki zaczną przyprawiać wszystkich o ból głowy. Jeśli uwielbiasz bransoletki wybierz takie, które nie wydają irytujących dźwięków.

5. SANDAŁY NA OBCASIE.

Odkryte pięty i palce u nóg - gorzej być chyba nie może. W miejscu pracy twoje stopy nie powinny być aż tak odsłonięte. Buty "peep toe" to maksymalne szaleństwo, na które możesz sobie pozwolić.

6. STARY WYMIĘTY WOREK.

Nie masz ani jednej torebki w domu i musisz chodzić do pracy w tym pogniecionym, lnianym worku? Taki element twojej garderoby sprawdzi się na zakupach w supermarkecie, ale w miejscu pracy pokaż trochę więcej klasy.

7. PLATFORMY NA WYSOKIM OBCASIE.

Jeśli nie jesteś Lady Gadą po prostu sobie je daruj. Trudno być poważnym w stosunku do kogoś kto, zamiast wspinać się w swojej pracy coraz wyżej próbuje nie spaść z wysokości...

 

 

Tagi:

kariera,  praca,  kobiety,  ubrania,  biżuteria,  akcesoria, 

loading...
Reklama:

Podobne artykuły:

Zostaw komentarz:

    Brak komentarzy
Powrót
Reklama:
Wyszukiwarka
Reklama:
Najnowsze
Reklama:
Reklama:
Newsletter
zapisz
Reklama:
Reklama:
Reklama: