Reklama:
Reklama:

Nie ma jednej kobiety, która byłaby seksowna na całym świecie. W różnych zakątkach inaczej są postrzegane atrybuty urody i inne cechy przyciągają mężczyzn. Nie zmienia to jednak faktu, że kobiety na całym świecie pragną upodobnić się do ideału obowiązującego w danej kulturze.

 

W starożytnych Chinach deformowano kobiece stopy, aby były jak najmniejsze. Zaprzestano tego dopiero w XX wieku. W Japonii obowiązuje szalony styl Gyaru – włosy są w różnych kolorach, szalone stroje i szalony makijaż.

Młode Iranki szczycą się bliznami na nosie po operacjach. W Brazylii obowiązuje moda na figurę w kształcie gitary i bardzo często kobiety operują pośladki.

Podczas gdy Europejki wylegują się na słońcu, aby mieć brązowy odcień, Chinki i Japonki uwielbiają porcelanową cerę. Chinki nie wyjdą na słońce bez parasola nawet wtedy, gdy mają przejść kilka metrów!

 

Kobiety rozpychają wargi, wydłużają szyję, malują się henną a nawet tuczą, aby być seksowne. Zobaczcie!

Screen youtube

 

loading...
Reklama:

Podobne artykuły:

Tagi:

ciekawostki,  uroda,  kobieta,  styl,  chirurgia plastyczna,  tatuaż, 

Zostaw komentarz:

  • Komentarz od: ~OGxRkf zrtnplqlxopd, [url=http://zlovduahgciz.com/]zlovduahgciz[/url], [link=http://brnfpjeldkvd.com/]brnfpjeldkvd[/link], http://ebeyaogfhiel.com/   zgłoś nadużycie  

    OGxRkf zrtnplqlxopd, [url=http://zlovduahgciz.com/]zlovduahgciz[/url], [link=http://brnfpjeldkvd.com/]brnfpjeldkvd[/link], http://ebeyaogfhiel.com/

Powrót
Wyszukiwarka
Reklama:
Najnowsze
Menu
Reklama:
Reklama:
Newsletter
zapisz
Reklama:
Reklama:
Reklama: